لامپ ها LED در خانه های ما زیاد استفاده می شود و ما  می توانیم  از راه تعمیرات  لامپ ال ای دی  درامد عالی داشته باشیم اما بر خلاف چیزی که فکر می کنید تعمیرات لامپ ال ای دی کار زیاد سختی نسیت و با کمی تمرین راحت میشود  ان را یاد گرفت .

 

 

  • تعمیرات لامپ ال ای دی

 

چگونگی بیشتر کردن درامد از راه تعمیرات لامپ ها

یک موضوع کلی رو در مورد تعمیرات برد های الکترونیکی بدونید همیشه تعمیر وسایلی که قیمت بالا تری دارند سود بشتری برای ما داره یعنی مثلا فرض کنید یه مشتری به شما یک لامپ 20 هزار تومنی میده و به مشا مگه کهتعمیرش کنید فرض می کنیم که مشکل رو عیب یابی کردید و لامپتعمیر شد چه قدر از مشتری می گیرید ؟؟ قطعات نمیشه هزینه زیاد گرفت چون خود لامپ قیمتی نداره اگه هم قیمت بالا بگید مشتری میگه می رم یه دونه لامپ نو می خرم ولی فرض کنید یه مشتری یه لامپ یا وسیله ای که قیمت بالاتری داره رو برای شما میاره مثلا 300 هزارتومن اون موقع به صرقه نیست که بره یه دونه جدیدش رو بخره و اون رو می بره پیش تعمیر کار پس به طور کلی اگه می خواین از راه تعمیرات دستگاه ها و وسایل درامد خوبی داشته باشید حتما وسایلی رو تعمیر کنید که قیمت بالایی دارند و تعمیرشون خیلی به صرفه تر از خریدشون هستش .

 

برای تعمیرات لامپ ال ای دی به چه قطعات و وسایلی نیاز دارم ؟

برای شروع تعمیر لامپ ها نیاز نیست هزینه زیادی کنید و به وسایلی مثل هویه ،سیم لحیم ،مولتی متر ،قلع کش و جا هویه نیاز داریم فقط همین قطعات برای شروع لازم هستش و اموزش ساخت پایه هویه و آموزش خرید هویه و سیم لحیم و اموزش کار با مولتی متر هم در در مقالات قلبل داده شده که با کلیک بر روی هر یک از کلامات می توانید ان کلمه را ببینید.

ویدیو اموزشی

 

 

 

رعایت نکات ایمنی در هنگام تعمیرات

اول ایمنی بعد کار

حتما حتما در حین انجام کار مراقب باشید چون برد لامپ به برق 220 ولت وصل می شود و که خطر بسیاری دارد و اگر تا به حال کار های تعمیراتی را انجام ندادید حتما به کسی که تجربه این کار را دارد این کار را انجام دهید تا خدایی نکرده مشکلی برایتان پبش نیاید . وجمله اخر اینکه این کار با کسی شوخی ندارد و حتما مراقب باشید خیلی ها سر همین موضوعات اتفاقات ناگواری برایشان افتاده .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *